Οπως δημοσιεύθηκε σήμερα στο Loutrakiblog.gr ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Δωρεάν νερό μόνο στα μέλη Συλλόγου
Ο Πρόεδρος του Συλλόγου «Δαναός» της Κατουνίστρας, έστειλε σχόλιο στο παραπάνω άρθρο, χωρίς το όνομά του αλλά «Ο πρόεδρος συλλόγου ΔΑΝΑΟΣ ΚΑΤΟΥΝΙΣΤΡΑΣ». Ελπίζουμε το σχόλιο να είναι όντως του Προέδρου.
Παρόλα αυτά εμείς θα δημοσιεύσουμε την απάντησή του (δεοντολογικά)
«Το νερό διένεμειθη στους κατοίκους της περιοχής ΚΑΤΟΥΝΙΣΤΡΑΣ όσοι ερχόντουσαν επερναν νερό καί οι ίδιοι έλεγαν στους γείτονες τους να έρθουν να πάρουν και αυτοί.Τωρα εάν κάποια οικογένεια έλειπε και έμαθε για τη διανομή νερού το οποίο ήταν 2 παλέτες δυστυχώς έχει διανεμηθεί»