Είστε άνεργοι; Θέλετε να βελτιώσετε το εισόδημά σας αν και εργάζεστε; Σας αρέσει ο χώρος της εστίασης; Θέλετε να εργαστείτε σε ένα όμορφο και φιλικό περιβάλλον; Θέλετε για εργοδότη ένα νέο παιδί που αφουγκράζεται ο ίδιος τα προβλήματα της νεολαίας και θέλει να στελεχώσει την επιχείρησή του με άτομα ικανά;
Eίναι η ευκαιρία σας!
To J’ adore (cafe-bar) στο Λουτράκι, αναζητά άτομα για μόνιμη εργασία για μπουφέ και σέρβις.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 2744 066721
Διεύθυνση Ελευθερίου Βενιζέλου 51 (πλατεία ΟΣΕ,έναντι ταξί)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/300x250_jadore-01.jpg)
To J adore διαθέτει επίσης υπηρεσία delivery
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/451985390_122183719838022545_5065608802757155232_n.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/05/jadore1-1024x768.jpg)