Eνα βίντεο εστάλη στα ΜΜΕ από το δημοτικό συνδυασμό «ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ-ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΡΑΣΗ» με επικεφαλής τον Κωστή Ζερβό, αναφορικά με τη λειψυδρία, γεωτρήσεις και τις εταιρίες εμφιάλωσης στο δήμο Λουτρακίου-Περαχώρας-Αγίων Θεοδώρων
Κ.ΖΕΡΒΟΣ: Τελικά προσπαθούμε όλοι για το καλό του τόπου; (video)
![zervos-protonotarios](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/zervos-protonotarios-696x392.jpg)
- Advertisement -
- Advertisement -
ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Δείτε ακόμα
Σε εποχές λενινιστικής δικτατορίας νομίζετε πως βρισκόμαστε και προτείνετε επίταξη βυτιοφόρων; Πού ζείτε κύριε Ζερβέ; Στη μεταπολίτευση βρισκόμαστε, κοινοβουλευτική δημοκρατία έχουμε. Τί είναι αυτά που λέτε και ζητάτε πια; Συνέλθετε. Η πολλή ζέστη σας έβλαψε;