Παρακαλούμε όπως προσέλθετε στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου (Ιάσονος & Εθν. Αντιστάσεως, Λουτράκι), σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 67 του ν. 3852/2010 (Α’ 87), όπως ισχύουν, σε έκτακτη δια ζώσης συνεδρίαση του Σώματος την 17η Ιουλίου 2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 για συζήτηση και λήψη Απόφασης επί του κατωτέρω μοναδικού θέματος της ημερήσιας διάταξης:
1.Σύναψη ή μη Μνημονίου Συνεργασίας με τον Οργανισμό Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας του Δήμου Αθηναίων στα πλαίσια των καλοκαιρινών εκδηλώσεων του Δήμου μας, καθότι η συναυλία της Συμφωνικής Ορχήστρας του εν λόγω Οργανισμού έχει προγραμματιστεί να γίνει στο Λουτράκι στις 20/07/2024 και πρέπει εγκαίρως να γίνουν όλες οι απαιτούμενες ενέργειες για τη διοργάνωσή της.