ΤΟΠΙΚΑΚορινθία Αλλάζει οδό η Λαϊκή Αγορά Κορίνθου λόγω καλοκαιριού 1 Ιουνίου 2024, 14:30 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Η Λαϊκή Αγορά Κορίνθου από ΣΗΜΕΡΑ Σάββατο 01 Ιουνίου 2024 θα μεταφερθεί όπως κάθε χρόνο τους Καλοκαιρινούς μήνες στην οδό Κολιάτσου. - Advertisement - ΕΤΙΚΕΤΕΣΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝΑΛΛΑΓΕΣΜΕΤΑΦΟΡΑΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑΚΟΡΙΝΘΙΑ 3 ΣΧΟΛΙΑ Βολεύει περισσότερο. Απάντηση Κανονική μετακόμιση Απάντηση Mετακομίζω γιατί χωρίζω… Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα ΤΟΠΙΚΑ Στη σύσκεψη της ΕΝΠΕ για τη «μάχη» κατά της ακρίβειας ο Περιφερειάρχης Δημήτρης Πτωχός Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Ακυρώνεται η σημερινή συνέντευξη τύπου για τη βραδιά Mozart ΤΟΠΙΚΑ Διακοπές ηλεκτροδότησης σε Αρχαία Νεμέα ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Αναβαθμίζονται οι αγωνιστικοί χώροι σε τρία γήπεδα του δήμου ΤΟΠΙΚΑ Ιατρικός Σύλλογος Κορινθίας: «Χωρίς Οριοθετημένο Σχέδιο το Υπουργείο Υγείας» Σχετικά άρθρα ΤΟΠΙΚΑ Στη σύσκεψη της ΕΝΠΕ για τη «μάχη» κατά της ακρίβειας ο Περιφερειάρχης Δημήτρης Πτωχός Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Ακυρώνεται η σημερινή συνέντευξη τύπου για τη βραδιά Mozart ΤΟΠΙΚΑ Διακοπές ηλεκτροδότησης σε Αρχαία Νεμέα ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Αναβαθμίζονται οι αγωνιστικοί χώροι σε τρία γήπεδα του δήμου
Βολεύει περισσότερο.
Κανονική μετακόμιση
Mετακομίζω γιατί χωρίζω…