Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της Ελληνική Ομοσπονδία Πάλης & ο Δήμαρχος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων σας προσκαλούν στην συνέντευξη τύπου που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 13 Μαΐου στις 12:00, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/05/synentefxi-typou-palh.jpg)
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της Ελληνική Ομοσπονδία Πάλης & ο Δήμαρχος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγ. Θεοδώρων σας προσκαλούν στην συνέντευξη τύπου που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 13 Μαΐου στις 12:00, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.
Δείτε ακόμα