Το θέμα της εκδήλωσης είναι Μύθοι και Αλήθειες για το 1821 και ο Νομικός και Οθωμανολόγος Δημήτρης Σταθακόπουλος θα μας μεταδώσει τις πλούσιες γνώσεις του για την Επανάσταση του 1821.
Στην εκδήλωση θα συμμετέχει και το Γυμνάσιο Περαχώρας.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/πρόσκληση-25-μαρτίου-2024-1024x724.jpg)
Πνευματικό τέκνο του αείμνηστου Νεοκλή Σαρρή,ο Δημήτρης Σταθακόπουλος θα μιλήσει σε εκδήλωση των Φίλων Αρχαιολογικού Μουσείου Περαχώρας το Σάββατο 23/3 στις 18:30.
Το θέμα της εκδήλωσης είναι Μύθοι και Αλήθειες για το 1821 και ο Νομικός και Οθωμανολόγος Δημήτρης Σταθακόπουλος θα μας μεταδώσει τις πλούσιες γνώσεις του για την Επανάσταση του 1821.
Στην εκδήλωση θα συμμετέχει και το Γυμνάσιο Περαχώρας.
Δείτε ακόμα