ΤΟΠΙΚΑΚορινθία «Mε Σοφία και Χαρά» ο Αντιδήμαρχος Πολιτισμού του Δήμου Κορινθίων κ. Παναγιώτης Λαμπρινός (ΒΙΝΤΕΟ) 22 Φεβρουαρίου 2024, 14:33 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Στη ραδιοφωνική εκπομπή του Super Fm «Με Σοφία και Χαρά» μίλησε ο αντιδήμαρχος Πολιτισμού του Δήμου Κορινθίων κ. Παναγιώτης Λαμπρινός για το καρναβάλι της Κορίνθου. - Advertisement - ΕΤΙΚΕΤΕΣΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ: Τα Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για αυτή την εβδομάδα ΤΟΠΙΚΑ Στη σύσκεψη της ΕΝΠΕ για τη «μάχη» κατά της ακρίβειας ο Περιφερειάρχης Δημήτρης Πτωχός Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Ακυρώνεται η σημερινή συνέντευξη τύπου για τη βραδιά Mozart ΤΟΠΙΚΑ Διακοπές ηλεκτροδότησης σε Αρχαία Νεμέα ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ: Αναβαθμίζονται οι αγωνιστικοί χώροι σε τρία γήπεδα του δήμου Σχετικά άρθρα ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ: Τα Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για αυτή την εβδομάδα ΤΟΠΙΚΑ Στη σύσκεψη της ΕΝΠΕ για τη «μάχη» κατά της ακρίβειας ο Περιφερειάρχης Δημήτρης Πτωχός Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Ακυρώνεται η σημερινή συνέντευξη τύπου για τη βραδιά Mozart ΤΟΠΙΚΑ Διακοπές ηλεκτροδότησης σε Αρχαία Νεμέα