ΛουτράκιΧωρίς κατηγορία Δεν ήταν ξιφίας στο λιμάνι Λουτρακίου αλλά…(φώτο) 7 Ιουλίου 2010, 17:29 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - βασιλική σαργάνα!Στην φώτο ο φίλος του Loutrakiblog Bασίλης Κατσιάπης(δεξιά)που έπιασε το εντυπωσιακό ψάρι. - Advertisement - 2 ΣΧΟΛΙΑ χαχαχα αρε μπίλαρε πιο ψηλο είναι η σαργάνα από σένα μαναρ'μ! Απάντηση ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΟ ΚΑΙ ΑΦΥΣΤΕΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Διεθνή 27 Ιουλίου: Παγκόσμια ημέρα κατά του καρκίνου του στόματος Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνελήφθη από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ ανήλικος με σουγιά ΤΟΠΙΚΑ Στο δρόμο για τον ψηφιακό μετασχηματισμό ο Δήμος Κορινθίων ΤΟΠΙΚΑ Κόρινθος: Πλούσιο είναι το πολιτιστικό πρόγραμμα αυτού το Σαββατοκύριακο, 27 και 28 Ιουλίου ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΙΟΣ: Συνεδρίασε εκτάκτως το Επιμελητήριο Κορινθίας μετά το θάνατο του πρώην προέδρου του, Αθανασίου Δασκαρόλη Σχετικά άρθρα Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνελήφθη από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ ανήλικος με σουγιά Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Λουτράκι Έκρηξη σε ΑΤΜ στον Ισθμό της Κορίνθου Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει εκτάκτως σήμερα το μεσημέρι το Δημοτικό Συμβούλιο
χαχαχα αρε μπίλαρε πιο ψηλο είναι η σαργάνα από σένα μαναρ'μ!
ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΟ ΚΑΙ ΑΦΥΣΤΕΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ