ΤΟΠΙΚΑΚορινθίαΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ Η «Χάιντι» έρχεται στο Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου 11 Μαΐου 2023, 12:02 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Έρχεται μια παράσταση στο Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου που θα κλέψει εντυπώσεις στους μικρούς μας φίλους. Η παράσταση είναι ΔΩΡΕΑΝ - Advertisement - ΕΤΙΚΕΤΕΣΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚορινθίαΠΑΙΔΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ 1 ΣΧΟΛΙΟ Αυτες ειναι αξιολογες παραστασεις. Μετα τη χαϊντι, αντε να ερθει στο θεατρο κορινθου και ο κλουβιος, η σουβλιτσα και ο μπαρμπα μυτουσης για να τον δουν τα σιτεμενα παιδακια ωστε να επιμορφωθουν. Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Φωτιά στο Σοφικό. Λιποθύμισε πυροσβέστης ΤΟΠΙΚΑ «Σκληρή» παρέμβαση της Μαριλένας Σούκουλη για το Φράγμα του Ασωπού (ΒΙΝΤΕΟ) ΤΟΠΙΚΑ Νέο Πρόγραμμα για Φοιτητές με Αναπηρία και Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες από την Περιφέρεια Πελοποννήσου Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Πύρινη κόλαση στο Σοφικο. Έκκληση του δημάρχου Κορινθίων ΤΟΠΙΚΑ Στήριξη της Δημόσιας Υγείας από την Περιφέρεια Πελοποννήσου Σχετικά άρθρα Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Φωτιά στο Σοφικό. Λιποθύμισε πυροσβέστης ΤΟΠΙΚΑ «Σκληρή» παρέμβαση της Μαριλένας Σούκουλη για το Φράγμα του Ασωπού (ΒΙΝΤΕΟ) ΤΟΠΙΚΑ Νέο Πρόγραμμα για Φοιτητές με Αναπηρία και Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες από την Περιφέρεια Πελοποννήσου Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Πύρινη κόλαση στο Σοφικο. Έκκληση του δημάρχου Κορινθίων
Αυτες ειναι αξιολογες παραστασεις. Μετα τη χαϊντι, αντε να ερθει στο θεατρο κορινθου και ο κλουβιος, η σουβλιτσα και ο μπαρμπα μυτουσης για να τον δουν τα σιτεμενα παιδακια ωστε να επιμορφωθουν. Απάντηση
Αυτες ειναι αξιολογες παραστασεις. Μετα τη χαϊντι, αντε να ερθει στο θεατρο κορινθου και ο κλουβιος, η σουβλιτσα και ο μπαρμπα μυτουσης για να τον δουν τα σιτεμενα παιδακια ωστε να επιμορφωθουν.