VintageΤΟΠΙΚΑΧωρίς κατηγορία Ιστορική φωτογραφία : H Mικτή Κορινθίας το 1979. Αναγνωρίζετε κάποιον ; 29 Ιουλίου 2017, 12:55 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Η Μικτή Κορινθίας όταν κατέκτησε το Κύπελλο το 1979… - Advertisement - ΕΤΙΚΕΤΕΣΤΟΠΙΚΑ 2 ΣΧΟΛΙΑ Με επιφύλαξη Μαυρογονατος όρθιος καί σίγουρα ο Κυπραιος δεύτερος από αριστερά κάτω. Ο Τρελαντώνης Απάντηση 3ος από αριστερά στους όρθιους ο Ανδρέας Ράμμος.Θεός σχωρέστον. Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα ΤΟΠΙΚΑ Νέο Πρόγραμμα για Φοιτητές με Αναπηρία και Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες από την Περιφέρεια Πελοποννήσου Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Πύρινη κόλαση στο Σοφικο. Έκκληση του δημάρχου Κορινθίων ΤΟΠΙΚΑ Στήριξη της Δημόσιας Υγείας από την Περιφέρεια Πελοποννήσου Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Φωτιά στο Σοφικό Κορινθίας: Δύο εποχικοί πυροσβέστες με εγκαύματα στο νοσοκομείο Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Επιμένει να καραδοκεί ο κίδυνος για εκδήλωση πυρκαγιάς Σχετικά άρθρα ΤΟΠΙΚΑ Νέο Πρόγραμμα για Φοιτητές με Αναπηρία και Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες από την Περιφέρεια Πελοποννήσου Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Πύρινη κόλαση στο Σοφικο. Έκκληση του δημάρχου Κορινθίων ΤΟΠΙΚΑ Στήριξη της Δημόσιας Υγείας από την Περιφέρεια Πελοποννήσου Κυριότερες Τοπικές ειδήσεις Φωτιά στο Σοφικό Κορινθίας: Δύο εποχικοί πυροσβέστες με εγκαύματα στο νοσοκομείο
Με επιφύλαξη Μαυρογονατος όρθιος καί σίγουρα ο Κυπραιος δεύτερος από αριστερά κάτω. Ο Τρελαντώνης Απάντηση
Με επιφύλαξη Μαυρογονατος όρθιος καί σίγουρα ο Κυπραιος δεύτερος από αριστερά κάτω. Ο Τρελαντώνης
3ος από αριστερά στους όρθιους ο Ανδρέας Ράμμος.Θεός σχωρέστον.