Χωρίς κατηγορία Οι παρενέργειες δέκα ναρκωτικών… (video) 28 Ιουλίου 2010, 01:18 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - - Advertisement - 5 ΣΧΟΛΙΑ χαχαχα,πολύ γέλιο παιδιά,το βλέπω και το ξαναβλέπω και κατουριέμαι από τα γέλια-επίσης πολύ έξυπνο γιατί δείχνει την ματαιότητα των ναρκωτικών,μπράβο! Απάντηση Πολύ πετυχημένο. Ας το δουν οι νέοι μας γιατί μέσα από την πλάκα μπορεί να βγουν και σοβαρά συμπεράσματα. Απάντηση Παιδιά 11 είναι τα ναρκωτικά και όχι 10.Θα πρέπει να προσθέσουμε και την πεθερά. Απάντηση χαχαχα Ωραίος ο Νίνο… Απάντηση καλά νίνο,πάλι έγραψες………………….. Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Διεθνή 27 Ιουλίου: Παγκόσμια ημέρα κατά του καρκίνου του στόματος Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνελήφθη από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ ανήλικος με σουγιά ΤΟΠΙΚΑ Στο δρόμο για τον ψηφιακό μετασχηματισμό ο Δήμος Κορινθίων ΤΟΠΙΚΑ Κόρινθος: Πλούσιο είναι το πολιτιστικό πρόγραμμα αυτού το Σαββατοκύριακο, 27 και 28 Ιουλίου ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΙΟΣ: Συνεδρίασε εκτάκτως το Επιμελητήριο Κορινθίας μετά το θάνατο του πρώην προέδρου του, Αθανασίου Δασκαρόλη Σχετικά άρθρα Χωρίς κατηγορία ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ: Πρόγραμμα Θρησκευτικής Εορτής “Η Μεταμόρφωση Του Σωτήρος” Χωρίς κατηγορία Τελεσίγραφο της ΠΟΕ – ΟΤΑ με «βαρύτατη ατζέντα» αιτημάτων προς τον Υπουργό Εσωτερικών Χωρίς κατηγορία Έξι χρόνια από την τραγωδία στο Μάτι Χωρίς κατηγορία Θλίψη στον Ιατρικό Σύλλογο Κορινθίας – «Έφυγε» ο Θεόδωρος Παπαδημητρίου
χαχαχα,πολύ γέλιο παιδιά,το βλέπω και το ξαναβλέπω και κατουριέμαι από τα γέλια-επίσης πολύ έξυπνο γιατί δείχνει την ματαιότητα των ναρκωτικών,μπράβο! Απάντηση
Πολύ πετυχημένο. Ας το δουν οι νέοι μας γιατί μέσα από την πλάκα μπορεί να βγουν και σοβαρά συμπεράσματα. Απάντηση
χαχαχα,πολύ γέλιο παιδιά,το βλέπω και το ξαναβλέπω και κατουριέμαι από τα γέλια-επίσης πολύ έξυπνο γιατί δείχνει την ματαιότητα των ναρκωτικών,μπράβο!
Πολύ πετυχημένο. Ας το δουν οι νέοι μας γιατί μέσα από την πλάκα μπορεί να βγουν και σοβαρά συμπεράσματα.
Παιδιά 11 είναι τα ναρκωτικά και όχι 10.Θα πρέπει να προσθέσουμε και την πεθερά.
χαχαχα Ωραίος ο Νίνο…
καλά νίνο,πάλι έγραψες…………………..