Στην διεθνή τουριστική έκθεση “Salon de Vacances” που θα πραγματοποιηθεί στις Βρυξέλλες 7-10 Φεβρουαρίου 2019 θα συμμετάσχει για πρώτη φορά ο Τουριστικός Οργανισμός Λουτρακίου.
Στην έκθεση θα πραγματοποιηθούν B2B συναντήσεις με tour operators θεματικών μορφών τουρισμού. Ο LTO θα φιλοξενηθεί στο stand της Περιφέρειας Πελοποννήσου.
L.T.O. : Για πρώτη φορά στη διεθνή τουριστική έκθεση στις Βρυξέλλες
![post-26262-5c464ff436dec](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2019/01/post-26262-5c464ff436dec.jpg)
- Advertisement -
- Advertisement -
Δείτε ακόμα