Ο Αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας, Αναστάσιος Γκιολής παρευρέθηκε στη Γενική Συνέλευση των Νέμεων Αγώνων και υποσχέθηκε να στηρίξει με κάθε τρόπο τους Αγώνες, που θα διεξαχθούν στις 26-28 Ιουνίου 2020.
Στη συνέλευση έδωσαν το παρών επίσης ο Υφυπουργός Έρευνας & Τεχνολογίας Χρίστος Δήμας , ο Δήμαρχος Νεμέας Κώστας Φρούσιος και οι θεματικοί Αντιπεριφερειάρχες Χάρης Βυτινιώτης και Αθηνά Κόρκα.
![dimas-gkiolis-nemeoi-agones-640x425](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2020/01/dimas-gkiolis-nemeoi-agones-640x425-1.jpg)
- Advertisement -
- Advertisement -
Δείτε ακόμα