«Ενημερώστε κάποιον στον Δήμο Λουτρακίου να ανανεώσουν την διαγράμμιση του δρόμου που περνά πάνω από την εθνική πίσω από τον Βασιλόπουλο από τον Ισθμό μέχρι την Γαλότα και παρακάτω, διότι έχει αυξηθεί πολύ η κίνηση εκεί τελευταία ,και σε κάποια σημεία είναι δύσκολο να γίνει αντιληπτό που είναι τα δύο ρεύματα κυκλοφορίας με αποτέλεσμα τα οχήματα να μπαίνουν στο αντίθετο ρεύμα και υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος! Μου συνέβει εμένα το Σάββατο το πρωί και ευτυχώς που πήγαινα σιγά και απέφυγα το άλλο όχημα»
Καταγγελία αναγνώστη για επικίνδυνο δρόμο λόγω μη διαγράμμισης
![kataggelia-anagnosti-365x244-1](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2023/06/kataggelia-anagnosti-365x244-1.png)
- Advertisement -
- Advertisement -
Δείτε ακόμα