22 ολόκληρα χρόνια η καθιερωμένη γιορτή της γκιόσας στον Άγιο Ιωάννη Κορινθίας! Φέτος, προβλέπεται μεγάλος χαμός αφού και το μουσικό σχήμα είναι «άπαιχτο»!
Ο πασίγνωστος τραγουδιστής Γιάννης Κατσίγιαννης, η Ειρήνη Λαγούδη, ο Βαγγέλης Παντιώρας στο κλαρίνο και ο «μάγος» του βιολιού Νίκος Νομικός, σας υπόσχονται μια βραδιά αξέχαστη!
Το Σάββατο 13 Ιουλίου 2024, κάντε έγκαιρα την κράτησή σας, …..γιατί δε θα μείνει κοκκαλάκι!
Καλή σας διασκέδαση!
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/γκιοσα-512x1024.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/γκιοσα1.jpg)