Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 4ο Φεστιβάλ Χορωδιών, στην παραλία Βραχατίου!
Η παρουσίαση παιδικών & ενήλικων χορωδιών που διοργάνωσε ο Δήμος Βέλου – Βόχας, υπό την καλλιτεχνική επιμέλεια της κας Πετούμενου, άφησε κατενθουσιασμένο το κοινό, που απόλαυσε, κάτω από την λάμψη του φεγγαριού, ξεχωριστές ερμηνείες!
Μικροί & μεγάλοι χορωδοί, παρουσίασαν ένα εξαιρετικό ερμηνευτικό αποτέλεσμα, το όποιο επιβραβεύτηκε από το ενθουσιώδες χειροκρότημα των θεατών!
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/festival-vrachati.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/festival-vrachati1-1024x721.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/festival-vrachati3-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/festival-vrachati5-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/07/festival-vrachati6-1024x777.jpg)