Ο Δήμος με τη πολιτική προστασία μάλλον ξέχασε τον καύσωνα από Τρίτη μέχρι Πέμπτη ….
Μήπως ΠΡΕΠΕΙ να ενημερώσει τους πολίτες για κλιματιζόμενες αίθουσες ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΗΜΟ για την προστασία των ευάλωτων κοινωνικών ομάδων του Δήμου μας από τις υψηλές θερμοκρασίες σύμφωνα με την εθνική μετεωρολογική υπηρεσία και την έκτακτη σύσκεψη για τον καύσωνα στο υπουργείο πολιτικής προστασίας ;;
ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ…
- Advertisement -
- Advertisement -
Δείτε ακόμα