Συνάντηση με τους εκπροσώπους των πολιτιστικών συλλόγων και των συλλόγων γονέων του δήμου, πραγματοποίησε σήμερα 20 Μαΐου 2024 η αντιδήμαρχος κ. Θεώνη Μαυροματίδου, στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού συμβουλίου.
Σκοπός της συνάντησης ήταν η ανταλλαγή απόψεων και ο προγραμματισμός των εκδηλώσεων που θα λάβουν χώρα σε όλο το διευρυμένο δήμο για το «ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2024» . Παράλληλα η αντιδήμαρχος παρουσίασε τις εκδηλώσεις που προγραμματίζει η δημοτική αρχή μέχρι τις 13 Οκτωβρίου 2024.
Το Loutraki festival και το Opus είναι εκτός του συγκεκριμένου προγράμματος και θα παρουσιαστούν σύντομα.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/05/01d2a2d4-139c-43e8-8f23-1ebeeba8ba93-771x1024.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/05/4eecb8c1-2e68-4bb0-9810-544b8e055b9c-771x1024.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/05/24f70eec-e27f-4248-8d5b-8265c50423d0-771x1024.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/05/81a10e0f-ee4d-4270-a59c-c499553ce34b-771x1024.jpg)