Είναι ιδιαίτερη τιμή για τον Α.Ο. Ποσειδών Λουτρακίου και την μεγάλη οικογένειά του Στίβου, η επιλογή της Πρωταθλήτριας Τζένης Παπαδήματου, η οποία επιλέχθηκε ως Λαμπαδηδρόμος της Ολυμπιακής Φλόγας στην Κόρινθο!
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/papadimatoy-1024x1024.jpg)
Είναι ιδιαίτερη τιμή για τον Α.Ο. Ποσειδών Λουτρακίου και την μεγάλη οικογένειά του Στίβου, η επιλογή της Πρωταθλήτριας Τζένης Παπαδήματου, η οποία επιλέχθηκε ως Λαμπαδηδρόμος της Ολυμπιακής Φλόγας στην Κόρινθο!
Δείτε ακόμα