Ανοιχτά του Ναυπλίου βρίσκονται δεκάδες πολυτελή σκάφη που αναμένουν να εισέλθουν στο λιμάνι , Πέμπτη 25 Απριλίου 2024. Πρόκειται για το 9ο Mediterranean Yacth Show που θα φιλοξενηθεί στο λιμάνι του Ναυπλίου.
Διοργανωτής είναι ο Ελληνικός Σύνδεσμος Θαλάσσιου Τουρισμού και ο δήμος Ναυπλιέων. Είναι μία απ’ τις μεγαλύτερες εκθέσεις σκαφών αναψυχής σ’ όλη την Ευρώπη. Την έκθεση, αναμένεται να επισκεφθεί πολύς κόσμος.
Ξεκινά το Σάββατο 27 Απριλίου στο Ναύπλιο, η οποία θα διαρκέσει μέχρι την 1η Μαΐου. Ο Ελληνικός Σύνδεσμος Θαλάσσιου Τουρισμού, στηρίζει και ενισχύει το συγκεκριμένο είδος του τουρισμού, που έχει βρει ιδιαίτερη απήχηση.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc_9508-1024x683.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc_9511-1024x683.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc_9524-1024x683.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc_9529-1024x683.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/img_20240425_123019-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/img_20240425_123830-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/img_20240425_123954_1-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/img_20240425_123954_1f-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/img_20240425_124004-1024x768.jpg)
Φτώχεια καταραμένη 😜😜Δεν λέω ωραία τα βαρκακια εκεί στο Ναύπλιο να κανείς τις βόλτες σου στη Mediterranean και στον Ατλαντικο εδώ στα μέρη του Ανρικου !!Πριν πολλά χρόνια που ο μεγαλος μου ο γιος σπούδαζε στο πανεπιστήμιο του Σαουθαμπτον είχαμε πάει σε ένα Yacht 🛥️ club εκεί και δεν σας λέω τι φτώχεια καταραμένη έβλεπες εκεί 😜Όλοι οι λεφτάδες της Αγγλίας τα αράζουν εκεί στο Σαουθαμπτον και ξεκινούν για τις βόλτες τους στα Greek 🇬🇷 Islands στα Μοντε Καρλο και όπου άλλου έχει θαλλασα και μαρίνες !!Εχω και κότερο παμε μια βόλτα 🛥️