Σύσκεψη πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία του Πυροσβεστικού Σώματος στην Π.Ε. Αργολίδας, την Παρασκευή 5 Απριλίου, με θέμα: «Ενίσχυση συνεργασίας Πυροσβεστικού Σώματος και εμπλεκομένων φορέων ενόψει της αντιπυρικής περιόδου 2024».
Η ενημέρωση έγινε από τον Διοικητή Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Νομού Αργολίδας Πύραρχο Παναγιώτη Παπακωνσταντίνου, για τον επιχειρησιακό σχεδιασμό δασοπυρόσβεσης αντιπυρικής περιόδου 2024.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/syskepsi-stin-p.e.-argolidas-enopsei-tis-antipyrikis-periodou-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/syskepsi-stin-p.e.-argolidas-enopsei-tis-antipyrikis-periodou1-1024x768.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/04/syskepsi-stin-p.e.-argolidas-enopsei-tis-antipyrikis-periodou2-1024x768.jpg)