Την Τετάρτη 27 Μαρτίου πραγματοποιήθηκε ο φιλανθρωπικός αγώνας μπάσκετ ανάμεσα στον Τήρωνα και την Εθνική Ενόπλων Δυνάμεων στο Κλειστό Γυμναστήριο Αγίων Θεοδώρων “ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ”.
Ο αγώνας είχε φιλανθρωπικό χαρακτήρα, ενώ τα έσοδα του αγώνα θα διατεθούν στο “ΕΥΘΥΜΕΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ”.
Το παρών έδωσαν ο δήμαρχος Λουτρακίου-Π-Αγ.Θ κ. Γιώργος Γκιώνης, ο Αντιπεριφερειάρχης κ. Τάσος Γκιολής, οι Αντιδήμαρχοι κ.κ. Σπύρος Ράτης και Θεώνη Μαυροματίδου, ο Ταξίαρχος (ΜΧ) κ. Νικόλαος Χαραλαμπίδης, η δημοτική σύμβουλος κ. Μαρία Πρωτοπαππά και αρκετοί φίλαθλοι.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/3a0a8d1d-5505-48be-bd90-75f77a8ea05b.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/3e5f2f1f-189c-44b9-a295-1c1673503c07.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/37901872-bec0-46c7-9fab-7843e5713a30.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/df2de92a-c04d-408d-af60-066f0a5e1ea0.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/f24339d9-94cb-4768-b17d-6694225ebd33.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/img_0953-1024x683-1.jpg)