Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες στο Ranch Skouras Σοφικού η ετήσια εκδήλωση βράβευσης εθελοντών και φορέων για την σημαντική συνεισφορά μας στην προσπάθεια για την πυρασφάλεια και την προστασία του φυσικού περιβάλλοντος που διοργάνωσε ο Δήμος Κορινθιών.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ο Πρόεδρος του Συλλόγου Προστασίας του Δάσους «Οι Άγιοι Θεόδωροι» Κωνσταντής Αριστείδης, μαζί με αρκετά μέλη του Συλλόγου αλλά και ο αδελφικός τους Σύλλογος Εθελοντών Πυροπροστασίας Δασών Λουτρακίου – Περαχώρας με τον Πρόεδρο τους Κανάκη Μιχάλη.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/433446687_429645409585463_7714644023199876588_n.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/433449094_429645462918791_2648183387160548864_n.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/433465327_429645429585461_7994667566329409876_n.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/433466135_429645416252129_8286143775703214534_n.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/03/433583724_429645469585457_6191813654650676922_n.jpg)