- Τοποθετήθηκαν 10 νέοι μωβ κάδοι ανακύκλωσης ενδυμάτων στο Δήμο Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων φτάνοντας συνολικά τους 22 κάδους στον Δήμο.
Λόγω της μεγάλης ανταπόκρισης των συμπολιτών μας στο πρόγραμμα ανακύκλωσης ενδυμάτων και υποδημάτων, τοποθετήθηκαν επιπλέον 10 μωβ κάδοι φτάνοντας συνολικά τους 22 σε κεντρικά σημεία του Δήμου μας…
Ένα πρόγραμμα με πολλαπλά οφέλη για το περιβάλλον και ανταποδοτικά οφέλη για τον Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων που ξεκίνησε από το 2017 και έως και το τέλος του 2023 συλλέχθηκαν συνολικά 165 τόνοι ενδυμάτων και υποδημάτων, αναφέρει ο Αντιδήμαρχος Καθαριότητας και Πρασίνου κ. Θανάσης Μουζάκης
Νταξει ..ναι . 10 νεοι καδοι οπου θα πηγαινουν
οι ρομα και θα τα πετανε εξω τα ρουχα ολα κ σε αυτους .