Την Τρίτη 13 Φεβρουαρίου 2024, συνεδριάζει η Δημοτική Επιτροπή του Δήμου Λουτρακίου-Περαχώρας-Αγίων Θεοδώρων για συζήτηση και λήψη απόφασης επί 11 θεμάτων.
Δείτε το θεματολόγιο
Πρόσκληση 3η Δ.Ε.
Την Τρίτη 13 Φεβρουαρίου 2024, συνεδριάζει η Δημοτική Επιτροπή του Δήμου Λουτρακίου-Περαχώρας-Αγίων Θεοδώρων για συζήτηση και λήψη απόφασης επί 11 θεμάτων.
Δείτε το θεματολόγιο
Πρόσκληση 3η Δ.Ε.
Δείτε ακόμα