Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Ξυλοκάστρου σας προσκαλεί στον Αποκριάτικο χορό που θα γίνει στο Mare Marine το Σάββατο 25/02/2022 και ώρα 17:00.
![MARINA-VIEW-Xilokastro](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2023/02/MARINA-VIEW-Xilokastro.jpg)
- Advertisement -
- Advertisement -
Δείτε ακόμα
Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Ξυλοκάστρου σας προσκαλεί στον Αποκριάτικο χορό που θα γίνει στο Mare Marine το Σάββατο 25/02/2022 και ώρα 17:00.
Δείτε ακόμα