Στην εκδήλωση της κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου 2020 στις 6.00 μ.μ., θα παρουσιαστεί ο απολογισμός των δράσεων του Τουριστικού Οργανισμού της περσινής χρονιάς.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2020/02/Page1.jpg)
Στην εκδήλωση της κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου 2020 στις 6.00 μ.μ., θα παρουσιαστεί ο απολογισμός των δράσεων του Τουριστικού Οργανισμού της περσινής χρονιάς.
Δείτε ακόμα