ΛουτράκιΧωρίς κατηγορία Δείτε τον Γιώργο Μαζωνάκη live από την συναυλία που έδωσε στο club Fourteen 16 Ιουλίου 2010, 12:18 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Ευχαριστούμε τον φίλο του loutrakiblog Mιχάλη Μιχαηλίδη για το βίντεο - Advertisement - 5 ΣΧΟΛΙΑ ''όπως χτυπάει η καρδιά μου'',απλά με μια λέξη θεός! Απάντηση πωπω τι εχασα,φανταστικος τραγουδιστης Απάντηση μπράβο μιχάλη,πολύ καλό βιντεάκι,ειδικά στο τέλος που είχες κεντράρει τον γιώργο,λίγο ο ήχος βέβαια αλλά δεν τα βρίσκεις και εύκολα τετοια ντοκουμέντα Απάντηση οποιος πήγε να δει το Μπαζό και πλήρωσε κιόλας να επισκεφτεί επειγόντως…ψυχίατρο!!! Απάντηση kakies leei o 6.37 Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Διεθνή 27 Ιουλίου: Παγκόσμια ημέρα κατά του καρκίνου του στόματος Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνελήφθη από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ ανήλικος με σουγιά ΤΟΠΙΚΑ Στο δρόμο για τον ψηφιακό μετασχηματισμό ο Δήμος Κορινθίων ΤΟΠΙΚΑ Κόρινθος: Πλούσιο είναι το πολιτιστικό πρόγραμμα αυτού το Σαββατοκύριακο, 27 και 28 Ιουλίου ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΝΘΙΟΣ: Συνεδρίασε εκτάκτως το Επιμελητήριο Κορινθίας μετά το θάνατο του πρώην προέδρου του, Αθανασίου Δασκαρόλη Σχετικά άρθρα Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνελήφθη από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ ανήλικος με σουγιά Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Λουτράκι Έκρηξη σε ΑΤΜ στον Ισθμό της Κορίνθου Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει εκτάκτως σήμερα το μεσημέρι το Δημοτικό Συμβούλιο
μπράβο μιχάλη,πολύ καλό βιντεάκι,ειδικά στο τέλος που είχες κεντράρει τον γιώργο,λίγο ο ήχος βέβαια αλλά δεν τα βρίσκεις και εύκολα τετοια ντοκουμέντα Απάντηση
''όπως χτυπάει η καρδιά μου'',απλά με μια λέξη θεός!
πωπω τι εχασα,φανταστικος τραγουδιστης
μπράβο μιχάλη,πολύ καλό βιντεάκι,ειδικά στο τέλος που είχες κεντράρει τον γιώργο,λίγο ο ήχος βέβαια αλλά δεν τα βρίσκεις και εύκολα τετοια ντοκουμέντα
οποιος πήγε να δει το Μπαζό και πλήρωσε κιόλας να επισκεφτεί επειγόντως…ψυχίατρο!!!
kakies leei o 6.37